Turite klausimų? Susisiekite: info@aonesport.lt arba +370 612 98228

Aktuali pavasario tema “ gražus kūnas“

Aktuali pavasario tema – gražus kūnas

Pastebime didelį žmonių antpludį pavasarį, kurie ruošiasi vasaros sezonui. Vos ne, kas antras žmogus sporto klube treniruotės pabaigoje daro gausybę pratimų pilvo presui. Bet ar tai išeistis, turėti taip norimą gražų pilvo presą? Galiu drąsiai teigti, kad NE!

Pirmiausia norint turėti gražų, ištreniruotą kūną, apie tai reikėtų pradėti galvoti ne pavasarį , o jau vasaros pabaigoje, kad kitą vasarą turėtumėte jau apčiuopiamą rezultatą.

Antra, pilvo preso raumenys sudėti taip pat kaip ir kitos raumenų grupės, tai kodėl mes kitoms raumenų grupėms duodame max 3-4 pratimus ir su tam tikru priėimų ir pakartojimų skaičiumi? O pilvo presą treniruojame iki nugriuvimo ir kiekvieną treniruotę. Pilvo presą treniruokite kaip ir kitas raumenų grupes, žinoma pakartojimų skaičių padidinkite iki 20-25 ir stenkitės pilvo presui skirti tris dienas per savaitę.

Trečia taisyklė, pilvo presas labai priklauso nuo jūsų mitybos, bandelės, saldumynai ir kiti nesveiki angliavandeniai jums jo turėti neleis. Jei norite pilvo preso ir gražaus kūno, pradėkite maitintis sveikai. Sveikai tai nereiškia, kad neskaniai. Sveikas maistas taip pat gali būti skanus.

Ketvirtoji ir tikrai svarbi taisyklė, kardio. Tai vienas iš veiksmingiausiu riebalų atsikratimo būdų. Atšilus orams lauke, tikrai yra malonų ankstų, saulėtą rytą prasibėgti. Kardio bėgimas tai nereiškia, kad jūs turite lėkti kaip akis išdegę ar po 20 kilometrų. Atlikdami kardio nusistatykite sau laiko limitą 25-30 min ir sau ristele lengvai prasijudinkite. Kardio treniruočių skaičių reiktų kas kažkiek laiko didinti, kad būtų pastovus progresas. Primenu darant kardio jūs atsikratysite ne tik riebalų, bet galite prarasti ir raumeninės masės, todėl patarčiau pries kardio ir po kardio vartoti komleksines amino rūgštis ir bcaa amino rūgštis. Jos kardio metu saugos jūsų raumenis nuo katabolizmo ( raumens įrimo ), taip pat ir pamaitins jūsų raumenis reikalingomis maisto medžiagomis, ko pasekoje išsaugosite daugiau rameninės kūno masės. Norint padidinti riebalų skaidymą kardio metu, prieš kardio galite vartoti maisto papildus riebalų deginimui.

 

Mano rekomenduojamos bcaa amino rūgštys: Kodėl aš rekomenduoju jas jums? BCAA amino rūgštys iš natūralaus šaltinio BETAMINO 92% grynumo produkto. Geriausiai ir greičiausiai įsisavinantis bei nesukeliantis žarnyno diskomforto palyginus su paprastais baltymais. Todėl jaigu jūs darysite kardio ryte, tik atsikėle ir tuščiu skrandžiu, laisvai galite gerti šias amino rūgštis ir nesusidursyte su virškinimo ar kitokiomis skrandžio problemomis. Plius šios amino rūgštys tinka ir žmonėms netoleruojantiems pieno baltymų, nes šiame produkte nėra jokių pieno baltymų.

 

Mano rekomenduojamos kompleksinės amino rūgštys: Kodėl rekomenduoju būten šias kompleksnes amino rūgštis? Pagrindinė šių amino rūgščių sudedamoji dalis yra hydrolizuotas kiaušinio baltymas, tai greitai ir efektyviai įsisavinamas produktas. Šios amino rūgštys turi didelę biologine vertę BV 136. Ką tai reiškia? Ko didesnė biologinė vertė tuo produktas įsisavinamas gereičiau, geriau ir efektyviau. Atkreipkite dėmesį rinkdamiesi paprastas amino rūgštis, daugelis gamintojų parduoda paprastą presuotą baltymą !

 

Norite gražaus pilvo preso pirmyn ! Susibalansuokite mitybą, nepertreniruokite pilvo preso treniruotės metų ir butinai darykite kardio. Jūsų sekmė, Jūsų pačių rankose.

www.aonesport.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top