Turite klausimų? Susisiekite: info@aonesport.lt arba +370 612 98228

Cheetah Hydro Prey proteinas

CHEETAH HYDRO PREY

Cheetah Hydro Prey yra naujas baltymų lygmuo, gerokai pranašesnis už įprastinius išrūgų baltymus ir turintis daugiau baltymų, daugiau kreatino, bei didžiausia absorbcijos koeficientą rinkoje.

Sukurta išskirtinė MHPBi ™ technologija, Cheetah Hydro Prey yra daugiau nei 90% baltymų iš geriausių šaltinių istorijoje – mėsos baltymų – beveik nėra angliavandenių ir 0g riebalų ir 0g laktozės, todėl šis baltyminis produktas yra su didžiausia ir veiksmingiausia absorbcijos norma rinkoje.

Cheetah Hydro Prey yra praturtintas kreatinu, kad sustiprinantį poveikį, panaudota virškinimo K-Eazyme ™ – daugiafazinė absorbcijos technologija, kuri pagerina baltymų įsisavinimą.

XCORE SAVAGE’S LABS sukūrė VEIKSMINGIAUSIĄ baltymą rinkoje!

Po intensyvių mokslinių tyrimų ir plėtros procese, Xcore Savage komandos tyrėjai sukūrė Cheetah Hydro Prey, tai jautienos baltymas, kuri gaminant buvo kompleksas MHPBi, tai gryniausia baltymo formulė rinkoje , su didžiausiu absorbcijos koeficientu.

Per keletą minučių po produkto suvartojimo, jūs gausite 25 g MHPBi ™ ( gryniausio baltymo rinkoje)  kuris per trumpą laiką pateks į jūsų kraują, suteikdamas raumenis reikalingų skaidulų su dideliu kiekiu amino rūgščių, kurios būtinos, kad būtumėte stipresnis, greitesnis ir atsistate raumenis po fizinio krūvio.  Cheetah Hydro Prey, tai neišpūstas burbulas, tai tikras, veiksmingas produktas!

Cheetah Hydro Prey sudėtyje yra vitaminų ir mineralų kompleksas, kuris yra būtinas mūsų organizmo energijos gamybos procese.

K-Eazyme ™ – Daugiafazinė virškinimo enzimų technologija padidina baltymų apsorbacija ir pašalina  nereikalingas medžiagas iš kūno, kad nesuletėtų medžiagų apykaita.

Xcore Savage mokslininkai nestovėjo vietoje ir nuėjo dar toliau. Norėdami Cheetah Hydro Prey  padaryti  aukščiausios klasės baltymų formulę, ne tik produkte panaudojo: K-Eazyme ™ – virškinimo enzimų technologiją, bet panaudojo ir  išskirtinį, Patent Pending kompleksą, kuris leidžia Cheetah Hydro Prey būti vieninteliu ir  unikalu produktu rinkoje. Šie du kompleksai užtikrina, kad suvartojus Cheetah porcija jūsų organizmas pasisavins visus 25 g baltymo ir juos pilnai absorbuos į jūsų raumenis!

Cheetah Hydro Prey su pieno išrūgų baltymų produktais turi esminį skirtumą. Pieno išrūgų baltymai yra virškinama žarnyne, Cheetah Hydro Prey yra suvirškinamas skrandyje, o tada tik vėliau absorbuojamas žarnyne.

Cheetah Hydro Prey :

– 25 g baltymų vienoje porcijoje;

– MHPBi – gryniausias baltymas rinkoje;

– Didžiausias absorbcijos greitis;

– Praturtintas BCAA, kreatinu ir glutaminu;

– K-Eazyme ™ kompleksas su virškinimo fermentais;

– Skanesnis nei išrūgų proteinas;

– 0g cholesterolio ir 0g glitimo;

– 0g riebalų ir 0g laktozės;

– 65 porcijų pakuotėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top