Turite klausimų? Susisiekite: info@aonesport.lt arba +370 612 98228

Glutamino peptidai

Glutamino peptidai

Glutamino peptidai yra viena efektyviausių amino rūgšties glutamino formų. Pakankama L-glutamino koncentracija raumens lastelėse yra butina norint palaikyti pastovų anabolinių procesų veikimą. Glutamino peptidai atleika svarbų vaidmenį žmogaus raumenyse priežiūros ir jų audinių gyjime. Tai ne šnekos, daug mokslinių tyrimų buvo atlikta, kad parodyti glutamino peptidų poveikį. Nors Glutamino peptidai yra ne pagrindinis sveikatos šaltinis taip, kaip tam tikri vitaminai, ir jūs niekada neišgirste kalbų apie gyvybei pavojingus „glutamino peptidų trūkumus“., tačiau glutamino peptidai yra labai naudingas produktas, jei užsiimate sportine veikla. 
Glutamino peptidai suteikia daug greitesnį ir geresnį raumenų atstatymą, nei paprastas glutaminas. Kai jūs sportuojate, jūsų raumenys kenčia nuo vadinamų „mikro įtrūkimų“. Glutamino peptidai yra glaudžiai susiją su baltymais ir padeda šiems „mikro įtrūkimamas“ gyti, bei dalyvauja raumenų statyboje. Glutaminas taip pat dalyvauja imuninės sistemos stiprinime. Ši amino rūgštis ypatingai reikalinga normaliai žarnyno gleivinei.
Be dalyvavimo raumenų statyboje, glutamino peptidai, izoliuoja raumenis nuo degeneracijos. Raumenys, kurie nebuvo tinkamai treniruojami arba išviso netreniruojami, linkę laikui bėgant mažėti. Tačiau, kai kuriais atvejais galimas raumens praradimas nors ir raumuo treniruojamas nuolatos, tada įvyksta persitreniravimas. Kad to neatsitiktų ir neprarastumėte raumeninės masės, jums gali padėti Glutamino peptidai. Be šių privalumų, glutaminas padeda organizmui dietos metu. Laikantis dietos, prarandama raumeninės masės,  kad jos prarastume mažiau glutamino peptidai yra puikus pasirinkimas.

Jus išmokite skaisčiuoti, ką reiškia produkto BV ( biologinė vertė ). Kokią įtaką Jums daro aukšta produkto vertė. Juk 90% žmonių dar tiki tuo, kad kuo daugiau tuo geriau… Manau nebežalokite savo organizmo. Nes perteklius, bet ko yra nenaudinga organizmui.  Todėl mokslas kuria produktus su aukšta BV (biologine verte), o sąžiningi gamintojai, kuriems rūpi Jūsų sveikata iš jų daro mišinius ir pateikia galutiniam vartotojui.

Aone Nutrition sukūrė produktą GNL peptide. Jums nereikia išleisti krūvos pinigų ir dar galvoti ar geras, ar blogas. Paprastos glutamino formos reikia vartoti 10 gramu per dieną. GLN peptide formos užtenka tik 3.75 g porcijos, du kartus per diena. Todėl apkrausite mažiau savo organizmą (svarbiausia kepenis, inkstus), o produkto įsisavinimo laikas kelis kartus greitesnis ir geresnis, nei paprasto glutamino formos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top