Turite klausimų? Susisiekite: info@aonesport.lt arba +370 612 98228

Trumpai, tiesa apie bcaa ir proteina

Daugelis žmonių (sportininkų) klausia, kas geriausia, ką vartoti, kaip dėliotis viską, kad gaučiau rezultatą.

Man atrodo gana skaityti tas sapaliones internete ir ką dauguma pardavėju rašo, kad tik parduotų produktą, pilnai nežinodami jo sudėties, sudėtiniu dalių kiekių, vartojimo laiko ir tikrosios produkto PASKIRTIES !!!

Paprasta kaip 2×2. Iškarto konkrečiai, be jokių „pasakiškų stebuklų“

  1. Baltymas
  2. Kreatinas
  3. Vitaminai – mineralai

Jus ieškodami stebuklingu tablečių, kapsulių ar mišinių tokių kaip 2 viename, 3 viename arba viskas viename J  nuvertinate baltymą. Ir kurie aprašyme suteikia neregėtus rezultatus, super anabolinį poveikį, galima sakyti legalūs steroidai. O Jus paprasčiausiai atkreipkite dėmesį ir išmėginkite pačios aukščiausios kokybės baltymą, kuris suteikia maksimalų anabolizmą organizme. Beje ANABOLIZĄ daugelis įsivaizduoja kažką super, nuo kurio „skrisite“, tai tik maisto medžiagų apykaitos procesas.

Patariu: Extrapep HD  iš AONE nutrition – tai pieno išrūgų hidrolizatas su 100% užbaigtu hidrolizės procesu. O tai reiškia, kad po išgertos porcijos po 2-5 minučių kraujo sistemoje 95% sukyla amino rugščių kiekis. Veikia iki 1 h. Anabolinis efektas milžiniškas (atsistatymas, energija, jėga, ištvermė). Juk viskas konvertuojasi iš energijos. Jei raumuo turi energijos tai jis stiprus, ištvermingas. Tik nemaišykite energijos kuria suteikia kofeinas – tai narkotikas. Energija Jūsų smegenims ir širdžiai. To ko tikrai treniruotėms nereikia.

Patariu: BCAA aminos iš AONE nutrition – visu pirma tai produktas gaminamas iš iškirtinai 100% natūralių žaliavų ir vietoje pigių angliavandenių ar sintetinės citrinos rūgšties, dėl įsisavinimo panaudota alaus mielės, kurios B vitaminu šaltinis, bei skatina skrandžio veikla. + albunimas (kiaušinio baltymas) jo įsisavinimą jau visi senai žino.

Kas liečia tuos skaičius 2:1:1 ar 8:1:1, tu gausi tik didesnį leucino kiekį, o leucinas, be pakankamo baltymo kiekio JIS NIEKAS!!! Tai jau geriau imti 2:1:1 ir jeigu norite padidinkite (dvigubai) tada gausi 4:2:2 čia žymiai geriau nei 8:1:1.

Ar domėjotės iš ko pagamintos BCAA amino rūgštys ir kodėl taip skiriasi kaina?

Aišku pirmiausia kaina skiriasi, nes įtaka daro pats gamintojas ar pilstytojas. Antra produkto kaina priklauso iš kokios žaliavos jis yra pagamintas. BCAA gali gaminti iš sojos, ar kitu baltymu turinčių produktų (faktiškai įmanoma iš bet ko). Gamintojai atsakantis už kokybę gamina iš pieno, pieno išrūgų, bei kitų natūralių žaliavų.  Pasidomėkite!

Visi gerai žinome, kad angliavandeniai padeda įsisavinti BCAA amino rūgštis, bet taip pat atkreipkite dėmesį kokie tai angliavandeniai, ar tai tik (pelėsis) citrinos rūgštis. Gerbkite savo organizmą.

Tai kam mėtyti pinigus ir kam išradinėti stebuklingas formules. Pasinaudokite šiuo patarimu ir išleisite mažiau pinigų, o rezultatai bus žymiai didesni.

Benas Kviklys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top