Turite klausimų? Susisiekite: info@aonesport.lt arba +370 612 98228

Visa tiesa apie amino rūgštis tabletėse ir kapsulėse

Amino rūgštys tabletėse,  kapsulėse !!!

Visi gerai žinom kas yra pavadinimas amino rūgštys, bet mažai kas yra pažvelgęs gyliau.

Amino rūgštys – tai baltymo sudedamoji dalis. Tad kur yra baltymų ten yra ir amino rūgščių.

Baltymo molekulę sudaro amino rūgščių junginys.  Cheminė pramonė + mokslas dar nėra tiek pažengęs,  kad išgautų miltelių pavydalu visą baltymo struktūrą  sudarančio amino rūgščių junginio.  Tad matydami ant pakuotės etiketės užrašą amino rūgštys  –  tai nėra klaida, bet ir yra klaidinantis užrašas. Paprasčiausiai, mielieji, išmokite skaityti sudėtį.  Nes pirkdami jau kabutėse “amino rūgščių” kompleksą kapsulėse ir tabletėse jus geriausiu atveju nusiperktate tik paprastą baltymą.  Juk yra labai gerai žinomos amino rūgštys tai (nepakeičiamos, kurios gaunamos tik su maistu) BCAA arba kitaip EAA. Gal  labiau verta  įsigyti BCAA arba EAA?

Toliau: > Rimtesni gamintojai  naudoja hidrolizatus,  bei kitus išrūgų baltymus.  Kiti naudoja ir augalinės kilmės baltymus.  Tad nebūkite kvailio vietoje mokėdami už 200 / 300 g baltymo 70 ar 100 litų. Dar kiti kurie žino, kaip gaminasi maisto papildai papildomai į sudėtį  įtraukia amino rūgščių kurios papildomai skatina energingumą (taurinas, kreatinas, kofeinas ir t.t.) bei anabolizmą (leucinas, glutaminas ir t.t.).  Tai gal tie papildomi ingredientai ir sudaro pagrindinį poveikiį? ar susimastėte ?!

Yra tokių ingredientų kurių paprasčiausiai miltelių pavidale Jus jų nesuvartosite dėl skonio ir kvapo,  tad gamintojas pagrįzdamas moksliniais įrodymais juos tabletuoja bei kapsuliuoja, bet ir tai nėra grynos amino rūgštys. Organizmas turės papildomai įdėti darbo, kad paversti baltymą  į amino rūgštis, bet Jūs gausite skirtingų baltymų junginį, o ne vien whey (išrūgų ir t.t.).

Prieš atverdami pinigines parduotuvėse pagalvokite.  Gal verčiau išleiskite pinigus tokiam papildui, kuris išties bus vertas Jūsų pinigų, o ne kosmino pavadinimo su pigiais ingredientais.

Na nebent Jūs negalite ar dėl tam tikrų priežasčių nevartojate kokteilių, tada tabletės, bei kapsulės yra išeitis, bet už patogumus yra mokama.

 

Benas Kviklys

www.aonesport.lt komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top